Zkušenosti

Zkušenosti

Radka P.: Děkuji za Váš preparát, jsem nadšená. Častu pracuji dlouho do noci a když se to táhne několik dní, moje bystrost je ta tam, celkově jsem zpomalená a káva už nezabírá. V takových chvílích sahám po Activátoru, dvě tabletky mě znovu nabudí, přebijí únavu a zbystří moje smysly a celkově mě zrychlí. Navíc nemám pocit, že se cpu nezdravými chemikáliemi. 

 

Jarka P.:Tak Vám píši výsledek po týdnu užívání Activatoru. Kolegyně ho polyká standardně a já si tobolky vysypávám do vody. Obě jsme potvrdily, že stíháme 2x tolik práce než jindy.... takže výsledek se dostavil. Dřív jak v půlnoci nechodím spát, jelikož jsem plná energie.

 

Petr P.: Na sex se mi to fakt osvědčilo, zlepšení tak o 30% ve všech směrech (teda né do dýlky), super že to jde od hlavy a né jako Erektany, či jak se ty všechny jmenujou, od poklopce.

 

MUDr.Anna K.: Jsme nadšení s účinkem Repaireru na mozkovou funkci u pacientky s počínajícími projevy demence u Alzheimerovy choroby -kolega lékař to po poradě s naším psychiatrem medikuje u své ženy. Stav se zlepšil-úzkosti,nespavost,chuť k jídlu i do života.Složení kompletně poskytuje nervové soustavě co jí v určitých klinických stavech chybí -jen v lékařských časopisech jsem ji vůbec nezaznamenala.

 

Zdeněk C.: Jel jsem do Francie na otočku, tam a zpět (kamarádovi vysadilo auto). Zkusil jsem Aktivátor - dva prášky tam a dva zpátky - dojel jsem bez problémů, čilý a vysmátý.

Honza K.: Kolem druhé ráno na mě přišla krize, Aktivátor mě zaktivoval až do šesté.  Druhý den jsem byl překvapivě svěží.

Jana P.: V poledne mívám hrozný hlad, ale snažím se nejíst, chci zhubnout. Po Activatoru jsem jako bych na jídlo zapomněla, pracovně jsem v pohodě a hlad nemám. Teď ještě ta kila dolů! ;)

Aleš K.: Občas mě chytnou záda, po Activatoru to do hodiny povolí, doporučuju.

Jirka Š.: Trénuju na „železňáka“ a když jsem hotovej, tak s tím chytnu jakoby druhý dech, je to fakt super.

Zbyněk O.: Rád hraju squash, někdy mezi půl a tři čtvrtě zlenivím, na Activator ožiju a i po zápase se cítím fajn, určitě lépe než bez.

Aleš K.: Jsem zimomřivej, ale s tímhle jsem zažil, co to je ve vodě teplo, šnorchloval jsem jako v neoprénu, neuvěřitelné.

Karolína J.: Trpím na studené ruce, tohle opravdu prokrvuje, na kůži na hrudníku zůstávají otisky prstů jak po solárku.

 

Franta B.: Beru to často do hor, funguje to místo jídla i jako rychlý přísun energie.

Pavel Z.: Skoro všechno mi způsobuje žaludeční potíže, Activator ne, je mi tedy už 45, ale držím krok s pětadvacítkami, kroutí nad tím hlavou, to je super.

Martin B.: Repairer jsem koupil mámě. Evidentně je na tom lépe, opět si může sama zajít nakoupit, jen kombinace s Activatorem jí nesvědčila.

 

 


Napište nám své zkušenosti s používáním našich přípravků. Ty nejzajímavější uvedeme na našich stránkách a oceníme balíčkem Activátoru nebo Repaireru!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nákup nad 500Kč Doprava zdarma

 


Podporuje nás:


Tepelná čerpadla REVEL

TOPlist